#B953AS-560M=P3
Murata ElectronicsMurata Electronics
#B953AS-560M=P3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: #B953AS-560M=P3
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND
Duomenų lapai: #B953AS-560M=P3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
#B953AS-560M=P3 specifikacijos
Dalies numeris #B953AS-560M=P3 Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas FIXED IND "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 87608 pcs Duomenų lapas #B953AS-560M=P3.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.504" L x 0.504" W (12.80mm x 12.80mm)
Ekranavimas Shielded Serija -
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 490-14102-2 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 56µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.268" (6.80mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 56µH Shielded Wirewound Inductor 1.9A 105 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 105 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 1.9A
Dabartinis - sodrumas 2A