B1047AS-680M=P3
Murata ElectronicsMurata Electronics
B1047AS-680M=P3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B1047AS-680M=P3
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND
Duomenų lapai: B1047AS-680M=P3.pdf
  • Pranešimas
B1047AS-680M=P3 specifikacijos
Dalies numeris B1047AS-680M=P3 Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas FIXED IND "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 246816 pcs Duomenų lapas B1047AS-680M=P3.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas 2-SMD Dydis / Matmenys 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
Ekranavimas Shielded Serija -
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 490-14229-2 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 68µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.197" (5.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 68µH Shielded Wirewound Inductor 1A 280 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 280 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 1A
Dabartinis - sodrumas 1.13A