7BB-41-2L0
Murata ElectronicsMurata Electronics
7BB-41-2L0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 7BB-41-2L0
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
Duomenų lapai: 7BB-41-2L0.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
7BB-41-2L0 specifikacijos
Dalies numeris 7BB-41-2L0 Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 76871 pcs Duomenų lapas 7BB-41-2L0.pdf
Įtampa - įėjimas (maks.) - Įveskite Standard
Nutraukimas Wire Leads Dydis / Matmenys 1.614" Dia (41.00mm)
Serija 7BB Kiti vardai 490-7718
Darbinė temperatūra - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Varža 300 Ohms Dažnumas 2.2kHz
Išsamus aprašymas 2.2kHz Standard Buzzer Element 1.614" Dia (41.00mm) 300 Ohms Talpa @ dažnumas 30000pF @ 1kHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
7BB-35-3L0
7BB-35-3L0
Gamintojai: Murata Electronics
apibūdinimas: BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
Sandelyje: 91854 pcs
parsisiųsti: 7BB-35-3L0.pdf
RFQ
7BB-27-4
7BB-27-4
Gamintojai: Murata Electronics
apibūdinimas: BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
Sandelyje: 177466 pcs
parsisiųsti: 7BB-27-4.pdf
RFQ
7BB-27-4L0
7BB-27-4L0
parsisiųsti: 7BB-27-4L0.pdf
7BB-20-3
7BB-20-3
apibūdinimas: BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ