1285AS-H-2R2M=P2
Murata ElectronicsMurata Electronics
1285AS-H-2R2M=P2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1285AS-H-2R2M=P2
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 2.2UH 1.5A 204 MOHM
Duomenų lapai: 1285AS-H-2R2M=P2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
1285AS-H-2R2M=P2 specifikacijos
Dalies numeris 1285AS-H-2R2M=P2 Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas FIXED IND 2.2UH 1.5A 204 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 375544 pcs Duomenų lapas 1285AS-H-2R2M=P2.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas 0806 (2016 Metric) Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Ekranavimas Shielded Serija DFE201610C
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric)
Kiti vardai 490-10600-1 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Iron Powder Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1MHz
Induktyvumas 2.2µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 1.5A 204 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
DC rezistorius (DCR) 204 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 1.5A
Dabartinis - sodrumas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1285AS-H-R56M=P2
1285AS-H-R56M=P2
Gamintojai: Murata Electronics
apibūdinimas: FIXED IND 560NH 2.8A 59 MOHM SMD
Sandelyje: 547954 pcs
parsisiųsti: 1285AS-H-R56M=P2.pdf
RFQ
1285AS-H-1R0M=P2
1285AS-H-1R0M=P2
Gamintojai: Murata Electronics
apibūdinimas: FIXED IND 1UH 2.2A 96 MOHM SMD
Sandelyje: 348531 pcs
parsisiųsti: 1285AS-H-1R0M=P2.pdf
RFQ
12859
Gamintojai: Wiha
apibūdinimas: EXTENSION INSULATED 1/2" X 10"
parsisiųsti: 12859.pdf
1286
Gamintojai: Keystone Electronics Corp.
apibūdinimas: CONN QC TAB 0.205 SOLDER
parsisiųsti: 1286.pdf
Gamintojai: Weidmuller
apibūdinimas: CONVERTER
Sandelyje: 138 pcs
Gamintojai: Weidmuller
apibūdinimas: CONVERTER
Sandelyje: 113 pcs
1285AS-H-R68M=P2
1285AS-H-R68M=P2
Gamintojai: Murata Electronics North America
apibūdinimas: FIXED IND 680NH 2.5A 72 MOHM SMD
parsisiųsti: 1285AS-H-R68M=P2.pdf
1285AS-H-1R5M=P2
1285AS-H-1R5M=P2
apibūdinimas: FIXED IND 1.5UH 1.8A 144 MOHM
parsisiųsti: 1285AS-H-1R5M=P2.pdf
Gamintojai: Lumberg Automation
apibūdinimas: RK 50-71/10 M
parsisiųsti:
Gamintojai: Wiha
apibūdinimas: EXTENSION INSULATED 1/2" X 5"
1286-ST
1286-ST
parsisiųsti: 1286-ST.pdf
Gamintojai: Pomona Electronics
apibūdinimas: DOUBLE BANANA PLUG W/BIND POSTS
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus