MNS2-9-W2-CM-020
MonnitMonnit
MNS2-9-W2-CM-020 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MNS2-9-W2-CM-020
Gamintojas / Gamintojas: Monnit
Prekės aprašymas ALTA WIRELESS AC CURRENT METER -
Duomenų lapai:
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 708 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 708 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Pranešimas
MNS2-9-W2-CM-020 specifikacijos
Dalies numeris MNS2-9-W2-CM-020 Gamintojas Monnit
Galimas kiekis 708 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 2 V ~ 3.8 V Serija -
Jutiklio tipas Current Sensor Jautrumas -
Atsakymo laikas - Polarizacija -
Paketas / dėžutė Module Išvestis -
Kiti vardai 1859-1058 Darbinė temperatūra -18°C ~ 55°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks Tiesiškumas -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dažnumas 50Hz ~ 100Hz
Matavimui AC Išsamus aprašymas ALTA WIRELESS AC CURRENT METER -
Dabartinis - tiekimas (maks.) 20A Dabartinis - jausmas 20A, 150A (Selectable)
Tikslumas ±2%