WP3362D4NFEI-320B2
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WP3362D4NFEI-320B2
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas WP3 362D4 320 MHZ, LF BALLS, PBF
Duomenų lapai: WP3362D4NFEI-320B2.pdf
RoHs statusas RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
27 pcs
  • Pranešimas
WP3362D4NFEI-320B2 specifikacijos
Dalies numeris WP3362D4NFEI-320B2 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas WP3 362D4 320 MHZ, LF BALLS, PBF "Lead Free Status / RoHS" statusas RoHS atitiktis
Galimas kiekis 1377 pcs Duomenų lapas WP3362D4NFEI-320B2.pdf
Serija * RoHS statusas RoHS Compliant
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
WP32C2M6NFEI-400B2
WP32C2M6NFEI-400B2
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: WINPATH3 2C2M6 PROC. 400MHZ B2
Sandelyje: 207 pcs
parsisiųsti: WP32C2M6NFEI-400B2.pdf
RFQ
WP35
WP35
Gamintojai: Apex Tool Group
apibūdinimas: SOLDERING IRON 35W 120V