UPTB33E3/TR13
MicrosemiMicrosemi
UPTB33E3/TR13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPTB33E3/TR13
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 33V 56.7V POWERMITE 1
Duomenų lapai: UPTB33E3/TR13.pdf
  • Pranešimas
UPTB33E3/TR13 specifikacijos
Dalies numeris UPTB33E3/TR13 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 33V 56.7V POWERMITE 1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5326 pcs Duomenų lapas UPTB33E3/TR13.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 33V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 56.7V
Įtampa - suskirstymas (min) 36.8V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas Powermite 1 (DO216-AA) Serija -
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 1000W (1kW)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-216AA
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 2.65A Talpa @ dažnumas -