UPTB24/TR7
MicrosemiMicrosemi
UPTB24/TR7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPTB24/TR7
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 24V 43.2V POWERMITE 1
Duomenų lapai: UPTB24/TR7.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
UPTB24/TR7 specifikacijos
Dalies numeris UPTB24/TR7 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 24V 43.2V POWERMITE 1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4810 pcs Duomenų lapas UPTB24/TR7.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 24V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 43.2V
Įtampa - suskirstymas (min) 28.4V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas Powermite 1 (DO216-AA) Serija -
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 1000W (1kW)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-216AA
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 3.47A Talpa @ dažnumas -