UPT48R/TR13
MicrosemiMicrosemi
UPT48R/TR13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPT48R/TR13
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 48V 84.3V POWERMITE 1
Duomenų lapai: UPT48R/TR13.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
UPT48R/TR13 specifikacijos
Dalies numeris UPT48R/TR13 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 48V 84.3V POWERMITE 1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4791 pcs Duomenų lapas UPT48R/TR13.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 48V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 84.3V
Įtampa - suskirstymas (min) 54V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas Powermite 1 (DO216-AA)
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 1000W (1kW) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-216AA Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 1.78A