UPS6150E3/TR13
MicrosemiMicrosemi
UPS6150E3/TR13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPS6150E3/TR13
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 150V 6A POWERMITE
Duomenų lapai: UPS6150E3/TR13.pdf
  • Pranešimas
UPS6150E3/TR13 specifikacijos
Dalies numeris UPS6150E3/TR13 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 150V 6A POWERMITE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 79974 pcs Duomenų lapas UPS6150E3/TR13.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 750mV @ 6A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 150V
Tiekėjo prietaisų paketas Powermite Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-216AA Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Išsamus aprašymas Diode Schottky 150V 6A Surface Mount Powermite Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100µA @ 150V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 6A Talpa @ Vr, F -