SMLJ24CE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMLJ24CE3/TR13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMLJ24CE3/TR13
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 24V 43V DO214AB
Duomenų lapai: SMLJ24CE3/TR13.pdf
  • Pranešimas
SMLJ24CE3/TR13 specifikacijos
Dalies numeris SMLJ24CE3/TR13 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 24V 43V DO214AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 67582 pcs Duomenų lapas SMLJ24CE3/TR13.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 24V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 43V
Įtampa - suskirstymas (min) 26.7V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas DO-214AB Serija -
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 300W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-214AB, SMC
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 69.8A Talpa @ dažnumas -