SMCJ300E3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMCJ300E3/TR13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMCJ300E3/TR13
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 300V DO214AB
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
SMCJ300E3/TR13 specifikacijos
Dalies numeris SMCJ300E3/TR13 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 300V DO214AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 67533 pcs Duomenų lapas
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 300V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp -
Įtampa - suskirstymas (min) - Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas DO-214AB (SMCJ)
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 1500W (1.5kW) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-214AB, SMC Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Talpa @ dažnumas - Bazinės dalies numeris SMCJ300
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMCJ300CA
SMCJ300CA
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 300V 486V DO214AB
Sandelyje: 135088 pcs
parsisiųsti: SMCJ300CA.pdf
RFQ
SMCJ30A
SMCJ30A
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: TVS DIODE 30V 48.4V SMC