SMBJ5928C/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMBJ5928C/TR13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMBJ5928C/TR13
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas DIODE ZENER 13V 2W SMBJ
Duomenų lapai: SMBJ5928C/TR13.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
SMBJ5928C/TR13 specifikacijos
Dalies numeris SMBJ5928C/TR13 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas DIODE ZENER 13V 2W SMBJ "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 58697 pcs Duomenų lapas SMBJ5928C/TR13.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 13V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.2V @ 200mA
Tolerancija ±2% Tiekėjo prietaisų paketas SMBJ (DO-214AA)
Serija - Maitinimas - maks 2W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount
Varža (max) (zzt) 7 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 13V 2W ±2% Surface Mount SMBJ (DO-214AA)
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1µA @ 9.9V Bazinės dalies numeris SMBJ5928