SMBJ350AE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMBJ350AE3/TR13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMBJ350AE3/TR13
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 350V DO214AA
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
SMBJ350AE3/TR13 specifikacijos
Dalies numeris SMBJ350AE3/TR13 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 350V DO214AA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 175653 pcs Duomenų lapas
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 350V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp -
Įtampa - suskirstymas (min) - Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SMBJ (DO-214AA)
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 600W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)