SMBJ18CAE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMBJ18CAE3/TR13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMBJ18CAE3/TR13
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 18V 29.2V DO214AA
Duomenų lapai: SMBJ18CAE3/TR13.pdf
  • Pranešimas
SMBJ18CAE3/TR13 specifikacijos
Dalies numeris SMBJ18CAE3/TR13 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 18V 29.2V DO214AA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 278052 pcs Duomenų lapas SMBJ18CAE3/TR13.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 18V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 29.2V
Įtampa - suskirstymas (min) 20V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas SMBJ (DO-214AA) Serija -
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 600W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 20.5A Talpa @ dažnumas -