SMBJ170CAE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMBJ170CAE3/TR13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMBJ170CAE3/TR13
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 170V 275V DO214AA
Duomenų lapai: SMBJ170CAE3/TR13.pdf
  • Pranešimas
SMBJ170CAE3/TR13 specifikacijos
Dalies numeris SMBJ170CAE3/TR13 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 170V 275V DO214AA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 272642 pcs Duomenų lapas SMBJ170CAE3/TR13.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 170V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 275V
Įtampa - suskirstymas (min) 189V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas SMBJ (DO-214AA) Serija -
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 600W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 2.2A Talpa @ dažnumas -