SMBJ150CAE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMBJ150CAE3/TR13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMBJ150CAE3/TR13
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 150V 243V DO214AA
Duomenų lapai: SMBJ150CAE3/TR13.pdf
  • Pranešimas
SMBJ150CAE3/TR13 specifikacijos
Dalies numeris SMBJ150CAE3/TR13 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 150V 243V DO214AA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 249368 pcs Duomenų lapas SMBJ150CAE3/TR13.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 150V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 243V
Įtampa - suskirstymas (min) 167V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas SMBJ (DO-214AA) Serija -
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 600W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 2.5A Talpa @ dažnumas -