SMBG4743C/TR13
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMBG4743C/TR13
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas DIODE ZENER 13V 2W SMBG
Duomenų lapai: SMBG4743C/TR13.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
SMBG4743C/TR13 specifikacijos
Dalies numeris SMBG4743C/TR13 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas DIODE ZENER 13V 2W SMBG "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5558 pcs Duomenų lapas SMBG4743C/TR13.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 13V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.2V @ 200mA
Tolerancija ±2% Tiekėjo prietaisų paketas SMBG (DO-215AA)
Serija - Maitinimas - maks 2W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-215AA, SMB Gull Wing
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount
Varža (max) (zzt) 10 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 13V 2W ±2% Surface Mount SMBG (DO-215AA)
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 5µA @ 9.9V Bazinės dalies numeris SMBG4743