SMAJ7.5E3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMAJ7.5E3/TR13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMAJ7.5E3/TR13
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 7.5V 14.3V DO214AC
Duomenų lapai: SMAJ7.5E3/TR13.pdf
  • Pranešimas
SMAJ7.5E3/TR13 specifikacijos
Dalies numeris SMAJ7.5E3/TR13 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 7.5V 14.3V DO214AC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 390247 pcs Duomenų lapas SMAJ7.5E3/TR13.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 7.5V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 14.3V
Įtampa - suskirstymas (min) 8.33V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas DO-214AC (SMA)
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 500W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-214AC, SMA Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 35A
Talpa @ dažnumas - Bazinės dalies numeris SMAJ7.5
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMAJ70-E3/5A
SMAJ70-E3/5A
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: TVS DIODE 70V 125V DO214AC
Sandelyje: 4027 pcs
parsisiųsti: SMAJ70-E3/5A.pdf
RFQ
SMAJ70
SMAJ70
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 70V 118.65V DO214AC