SMAJ4743AE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMAJ4743AE3/TR13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMAJ4743AE3/TR13
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas DIODE ZENER 13V 2W DO214AC
Duomenų lapai: SMAJ4743AE3/TR13.pdf
  • Pranešimas
SMAJ4743AE3/TR13 specifikacijos
Dalies numeris SMAJ4743AE3/TR13 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas DIODE ZENER 13V 2W DO214AC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 131118 pcs Duomenų lapas SMAJ4743AE3/TR13.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 13V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.2V @ 200mA
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas DO-214AC
Serija - Maitinimas - maks 2W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-214AC, SMA
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount
Varža (max) (zzt) 10 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 13V 2W ±5% Surface Mount DO-214AC
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 5µA @ 9.9V Bazinės dalies numeris SMAJ4743