SMAJ400CE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMAJ400CE3/TR13
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 400V DO214AC
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
SMAJ400CE3/TR13 specifikacijos
Dalies numeris SMAJ400CE3/TR13 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 400V DO214AC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 137323 pcs Duomenų lapas
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 400V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp -
Įtampa - suskirstymas (min) - Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas DO-214AC (SMA) Serija -
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 500W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-214AC, SMA
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount