SMAJ300AE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMAJ300AE3/TR13
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 300V DO214AC
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
SMAJ300AE3/TR13 specifikacijos
Dalies numeris SMAJ300AE3/TR13 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 300V DO214AC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 131434 pcs Duomenų lapas
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 300V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp -
Įtampa - suskirstymas (min) - Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas DO-214AC (SMA)
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 500W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-214AC, SMA Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Talpa @ dažnumas - Bazinės dalies numeris SMAJ300
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMAJ300CA-H
SMAJ300CA-H
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: TVS DIODE 300V 486V SMA
Sandelyje: 309162 pcs
parsisiųsti: SMAJ300CA-H.pdf
RFQ
SMAJ300A
SMAJ300A
Gamintojai: Bourns, Inc.