SMAJ220E3/TR13
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMAJ220E3/TR13
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 220V DO214AC
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
SMAJ220E3/TR13 specifikacijos
Dalies numeris SMAJ220E3/TR13 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 220V DO214AC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 213837 pcs Duomenų lapas
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 220V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp -
Įtampa - suskirstymas (min) - Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas DO-214AC (SMA)
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 500W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-214AC, SMA Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)