SMAJ100E3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMAJ100E3/TR13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMAJ100E3/TR13
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 100V 179V DO214AC
Duomenų lapai: SMAJ100E3/TR13.pdf
  • Pranešimas
SMAJ100E3/TR13 specifikacijos
Dalies numeris SMAJ100E3/TR13 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 100V 179V DO214AC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 384879 pcs Duomenų lapas SMAJ100E3/TR13.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 100V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 179V
Įtampa - suskirstymas (min) 111V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas DO-214AC (SMA)
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 500W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-214AC, SMA Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 2.8A