SM8LC15E3/TR13
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SM8LC15E3/TR13
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 15V 30V 8SO
Duomenų lapai: SM8LC15E3/TR13.pdf
  • Pranešimas
SM8LC15E3/TR13 specifikacijos
Dalies numeris SM8LC15E3/TR13 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 15V 30V 8SO "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 76119 pcs Duomenų lapas SM8LC15E3/TR13.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 15V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 30V
Įtampa - suskirstymas (min) 16.7V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas 8-SO Serija TVSarray™
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 500W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 5A (8/20µs) Talpa @ dažnumas 25pF @ 1MHz