SM16LC24E3/TR13
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SM16LC24E3/TR13
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 24V 55V 16SO
Duomenų lapai: SM16LC24E3/TR13.pdf
  • Pranešimas
SM16LC24E3/TR13 specifikacijos
Dalies numeris SM16LC24E3/TR13 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 24V 55V 16SO "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 29966 pcs Duomenų lapas SM16LC24E3/TR13.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 24V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 55V
Įtampa - suskirstymas (min) 26.7V Vienkryptiniai kanalai 8
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas 16-SO
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 500W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 5A (8/20µs)
Talpa @ dažnumas 25pF @ 1MHz Bazinės dalies numeris SM16LC24