| Dalies numeris | P6KE350CAE3/TR13 | Gamintojas | Microsemi |
|---|---|---|---|
| apibūdinimas | TVS DIODE 300V 482V AXIAL | "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Galimas kiekis | 5185 pcs | Duomenų lapas | P6KE350CAE3/TR13.pdf |
| Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) | 300V | Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp | 482V |
| Įtampa - suskirstymas (min) | 332V | Įveskite | Zener |
| Tiekėjo prietaisų paketas | Axial | Serija | - |
| Maitinimo linijos apsauga | No | Maitinimas - piko impulsas | 600W |
| Pakuotė | Tape & Reel (TR) | Paketas / dėžutė | T-18, Axial |
Darbinė temperatūra | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Montavimo tipas | Through Hole | Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant | Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) | 1.3A |