NX4108-12CZ1TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NX4108-12CZ1TR
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas IC REG BUCK 1.2V 1A SYNC SOT23-5
Duomenų lapai: NX4108-12CZ1TR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
NX4108-12CZ1TR specifikacijos
Dalies numeris NX4108-12CZ1TR Gamintojas Microsemi
apibūdinimas IC REG BUCK 1.2V 1A SYNC SOT23-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 110314 pcs Duomenų lapas NX4108-12CZ1TR.pdf
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.2V Įtampa - išėjimas (maks.) -
Įtampa - įėjimas (min.) 2.8V Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Topologija Buck Sinchroninis lygintuvas Yes
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-5 Serija -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai NX4108-12CZ1CT Darbinė temperatūra -40°C ~ 150°C (TJ)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Funkcija Step-Down Dažnis - perjungimas 1MHz
Išsamus aprašymas Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.2V 1 Output 1A SC-74A, SOT-753 Dabartinis - rezultatas 1A