MXSMCJLCE10A/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MXSMCJLCE10A/TR
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas HI REL TVS
Duomenų lapai: MXSMCJLCE10A/TR.pdf
  • Pranešimas
MXSMCJLCE10A/TR specifikacijos
Dalies numeris MXSMCJLCE10A/TR Gamintojas Microsemi
apibūdinimas HI REL TVS "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 5947 pcs Duomenų lapas MXSMCJLCE10A/TR.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 10V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 17V
Įtampa - suskirstymas (min) 11.1V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SMCJ (DO-214AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 1500W (1.5kW) Paketas / dėžutė DO-214AB, SMC
Kiti vardai MXSMCJLCE10A/TRMS Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 88A Talpa @ dažnumas 100pF @ 1MHz
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MXSMCJLCE10A
MXSMCJLCE10A
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 10V 17V DO214AB