MXSMCJ70CAE3
MicrosemiMicrosemi
MXSMCJ70CAE3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MXSMCJ70CAE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 70V 113V DO214AB
Duomenų lapai: MXSMCJ70CAE3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
MXSMCJ70CAE3 specifikacijos
Dalies numeris MXSMCJ70CAE3 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 70V 113V DO214AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5199 pcs Duomenų lapas MXSMCJ70CAE3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 70V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 113V
Įtampa - suskirstymas (min) 77.8V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas DO-214AB (SMCJ) Serija Military, MIL-PRF-19500
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 1500W (1.5kW)
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė DO-214AB, SMC
Kiti vardai 1086-14640
1086-14640-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 13.3A