MXSMCJ15CA/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MXSMCJ15CA/TR
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas HI REL TVS
Duomenų lapai: MXSMCJ15CA/TR.pdf
  • Pranešimas
MXSMCJ15CA/TR specifikacijos
Dalies numeris MXSMCJ15CA/TR Gamintojas Microsemi
apibūdinimas HI REL TVS "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 5073 pcs Duomenų lapas MXSMCJ15CA/TR.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 15V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 24.4V
Įtampa - suskirstymas (min) 16.7V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas SMCJ (DO-214AB) Serija Military, MIL-PRF-19500
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 1500W (1.5kW)
Paketas / dėžutė DO-214AB, SMC Kiti vardai MXSMCJ15CA/TRMS
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 61.5A