MXSMBG18AE3
MicrosemiMicrosemi
MXSMBG18AE3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MXSMBG18AE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 18V 29.2V DO215AA
Duomenų lapai: MXSMBG18AE3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
MXSMBG18AE3 specifikacijos
Dalies numeris MXSMBG18AE3 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 18V 29.2V DO215AA "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4177 pcs Duomenų lapas MXSMBG18AE3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 18V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 29.2V
Įtampa - suskirstymas (min) 20V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SMBG (DO-215AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 600W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė DO-215AA, SMB Gull Wing Kiti vardai 1086-13860
1086-13860-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 20.5A Talpa @ dažnumas -