MXPLAD30KP51CAE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MXPLAD30KP51CAE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 51V 82.4V PLAD
Duomenų lapai: MXPLAD30KP51CAE3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
MXPLAD30KP51CAE3 specifikacijos
Dalies numeris MXPLAD30KP51CAE3 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 51V 82.4V PLAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1026 pcs Duomenų lapas MXPLAD30KP51CAE3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 51V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 82.4V
Įtampa - suskirstymas (min) 56.7V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas PLAD Serija Military, MIL-PRF-19500
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 30000W (30kW)
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Nonstandard SMD
Kiti vardai 1086-13490
1086-13490-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 366A
Talpa @ dažnumas - Dvikrypčiai kanalai 1
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MXPLAD30KP58AE3
MXPLAD30KP58AE3
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 58V 93.6V PLAD
Sandelyje: 1049 pcs
parsisiųsti: MXPLAD30KP58AE3.pdf
RFQ
MXPLAD30KP54CA
MXPLAD30KP54CA
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 54V 87.1V PLAD
Sandelyje: 1005 pcs
parsisiųsti: MXPLAD30KP54CA.pdf
RFQ
MXPLAD30KP51CA
MXPLAD30KP51CA
apibūdinimas: TVS DIODE 51V 82.4V PLAD