MXPLAD30KP120AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MXPLAD30KP120AE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 120V 193V PLAD
Duomenų lapai: MXPLAD30KP120AE3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
MXPLAD30KP120AE3 specifikacijos
Dalies numeris MXPLAD30KP120AE3 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 120V 193V PLAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1106 pcs Duomenų lapas MXPLAD30KP120AE3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 120V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 193V
Įtampa - suskirstymas (min) 133V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas PLAD
Serija Military, MIL-PRF-19500 Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 30000W (30kW) Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Nonstandard SMD Kiti vardai 1086-13368
1086-13368-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 156A Talpa @ dažnumas -