MXP5KE43CA
MicrosemiMicrosemi
MXP5KE43CA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MXP5KE43CA
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 43V 69.4V DO204AL
Duomenų lapai: MXP5KE43CA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MXP5KE43CA specifikacijos
Dalies numeris MXP5KE43CA Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 43V 69.4V DO204AL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4991 pcs Duomenų lapas MXP5KE43CA.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 43V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 69.4V
Įtampa - suskirstymas (min) 47.8V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas DO-204AL (DO-41) Serija Military, MIL-PRF-19500
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 500W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė DO-204AL, DO-41, Axial
Kiti vardai 1086-12949
1086-12949-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 7.2A