MXLSMCJ90A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJ90A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MXLSMCJ90A
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 90V 146V DO214AB
Duomenų lapai: MXLSMCJ90A.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
MXLSMCJ90A specifikacijos
Dalies numeris MXLSMCJ90A Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 90V 146V DO214AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 7812 pcs Duomenų lapas MXLSMCJ90A.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 90V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 146V
Įtampa - suskirstymas (min) 100V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas DO-214AB (SMCJ)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 1500W (1.5kW) Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė DO-214AB, SMC Kiti vardai 1086-12221
1086-12221-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 10.3A Talpa @ dažnumas -
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MXLSMCJLCE100A
MXLSMCJLCE100A
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 100V 162V DO214AB
Sandelyje: 7567 pcs
parsisiųsti: MXLSMCJLCE100A.pdf
RFQ
MXLSMCJ9.0CA
MXLSMCJ9.0CA
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 9V 15.4V DO214AB
Sandelyje: 9031 pcs
parsisiųsti: MXLSMCJ9.0CA.pdf
RFQ
MXLSMCJ9.0AE3
MXLSMCJ9.0AE3