MXLRT100KP90CAE3
MicrosemiMicrosemi
MXLRT100KP90CAE3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MXLRT100KP90CAE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 90V 178V CASE 5A
Duomenų lapai: MXLRT100KP90CAE3.pdf
  • Pranešimas
MXLRT100KP90CAE3 specifikacijos
Dalies numeris MXLRT100KP90CAE3 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 90V 178V CASE 5A "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1722 pcs Duomenų lapas MXLRT100KP90CAE3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 90V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 178V
Įtampa - suskirstymas (min) 100V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas Case 5A (DO-204AR) Serija Military, MIL-PRF-19500
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 100000W (100kW)
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė DO-204AR, Axial
Kiti vardai 1086-11354
1086-11354-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)