MXLRT100KP260CAE3
MicrosemiMicrosemi
MXLRT100KP260CAE3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MXLRT100KP260CAE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 260V 512V CASE 5A
Duomenų lapai: MXLRT100KP260CAE3.pdf
  • Pranešimas
MXLRT100KP260CAE3 specifikacijos
Dalies numeris MXLRT100KP260CAE3 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 260V 512V CASE 5A "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1700 pcs Duomenų lapas MXLRT100KP260CAE3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 260V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 512V
Įtampa - suskirstymas (min) 289V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas Case 5A (DO-204AR) Serija Military, MIL-PRF-19500
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 100000W (100kW)
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė DO-204AR, Axial
Kiti vardai 1086-11282
1086-11282-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Talpa @ dažnumas - Dvikrypčiai kanalai 1
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MXLRT100KP300A
MXLRT100KP300A
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 300V 590V CASE 5A
Sandelyje: 1525 pcs
parsisiųsti: MXLRT100KP300A.pdf
RFQ
MXLRT100KP260CA
MXLRT100KP260CA
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 260V 512V CASE 5A