MXLRT100KP110CAE3
MicrosemiMicrosemi
MXLRT100KP110CAE3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MXLRT100KP110CAE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 110V 216V CASE 5A
Duomenų lapai: MXLRT100KP110CAE3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
MXLRT100KP110CAE3 specifikacijos
Dalies numeris MXLRT100KP110CAE3 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 110V 216V CASE 5A "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1728 pcs Duomenų lapas MXLRT100KP110CAE3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 110V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 216V
Įtampa - suskirstymas (min) 122V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas Case 5A (DO-204AR) Serija Military, MIL-PRF-19500
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 100000W (100kW)
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė DO-204AR, Axial
Kiti vardai 1086-11242
1086-11242-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)