MXLPLAD6.5KP40AE3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MXLPLAD6.5KP40AE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 40V 64.5V PLAD
  • Pranešimas
MXLPLAD6.5KP40AE3 specifikacijos
Dalies numeris MXLPLAD6.5KP40AE3 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 40V 64.5V PLAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 6870 pcs Duomenų lapas
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 40V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 64.5V
Įtampa - suskirstymas (min) 44.4V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas PLAD
Serija Military, MIL-PRF-19500 Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 6500W (6.5kW) Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Nonstandard SMD Kiti vardai 1086-11180
1086-11180-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 101A Talpa @ dažnumas -