MXLPLAD6.5KP13CAE3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MXLPLAD6.5KP13CAE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 13V 21.5V PLAD
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
MXLPLAD6.5KP13CAE3 specifikacijos
Dalies numeris MXLPLAD6.5KP13CAE3 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 13V 21.5V PLAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 8030 pcs Duomenų lapas
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 13V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 21.5V
Įtampa - suskirstymas (min) 14.4V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas PLAD Serija Military, MIL-PRF-19500
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 6500W (6.5kW)
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Nonstandard SMD
Kiti vardai 1086-11114
1086-11114-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 302A
Talpa @ dažnumas - Dvikrypčiai kanalai 1
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MXLPLAD6.5KP14AE3
MXLPLAD6.5KP14AE3
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 14V 23.2V PLAD
Sandelyje: 8376 pcs
parsisiųsti:
RFQ
MXLPLAD6.5KP13CA
MXLPLAD6.5KP13CA
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 13V 21.5V PLAD