MXLPLAD36KP180CAE3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MXLPLAD36KP180CAE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 180V 291V PLAD
Duomenų lapai: MXLPLAD36KP180CAE3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
MXLPLAD36KP180CAE3 specifikacijos
Dalies numeris MXLPLAD36KP180CAE3 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 180V 291V PLAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1391 pcs Duomenų lapas MXLPLAD36KP180CAE3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 180V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 291V
Įtampa - suskirstymas (min) 200V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas PLAD Serija Military, MIL-PRF-19500
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 36000W (36kW)
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Nonstandard SMD
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 124A