MXLPLAD30KP170CAE3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MXLPLAD30KP170CAE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 170V 275V PLAD
Duomenų lapai: MXLPLAD30KP170CAE3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MXLPLAD30KP170CAE3 specifikacijos
Dalies numeris MXLPLAD30KP170CAE3 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 170V 275V PLAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1316 pcs Duomenų lapas MXLPLAD30KP170CAE3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 170V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 275V
Įtampa - suskirstymas (min) 189V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas PLAD Serija Military, MIL-PRF-19500
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 30000W (30kW)
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Nonstandard SMD
Kiti vardai 1086-10954
1086-10954-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 110A