MXLPLAD30KP160CAE3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MXLPLAD30KP160CAE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 160V 259V PLAD
Duomenų lapai: MXLPLAD30KP160CAE3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MXLPLAD30KP160CAE3 specifikacijos
Dalies numeris MXLPLAD30KP160CAE3 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 160V 259V PLAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1423 pcs Duomenų lapas MXLPLAD30KP160CAE3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 160V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 259V
Įtampa - suskirstymas (min) 178V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas PLAD Serija Military, MIL-PRF-19500
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 30000W (30kW)
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Nonstandard SMD
Kiti vardai 1086-10946
1086-10946-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 116A
Talpa @ dažnumas - Dvikrypčiai kanalai 1
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MXLPLAD30KP16CA
MXLPLAD30KP16CA
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 16V 27.2V PLAD
Sandelyje: 1197 pcs
parsisiųsti: MXLPLAD30KP16CA.pdf
RFQ
MXLPLAD30KP160CA
MXLPLAD30KP160CA
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 160V 259V PLAD