MXLPLAD18KP7.0CAE3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MXLPLAD18KP7.0CAE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 70V 113V PLAD
Duomenų lapai: MXLPLAD18KP7.0CAE3.pdf
  • Pranešimas
MXLPLAD18KP7.0CAE3 specifikacijos
Dalies numeris MXLPLAD18KP7.0CAE3 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 70V 113V PLAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1778 pcs Duomenų lapas MXLPLAD18KP7.0CAE3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 70V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 113V
Įtampa - suskirstymas (min) 77.8V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas PLAD Serija Military, MIL-PRF-19500
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 18000W (18kW)
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Nonstandard SMD
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 160A