MXLPLAD15KP8.5CAE3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MXLPLAD15KP8.5CAE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 8.5V 14.4V PLAD
Duomenų lapai: MXLPLAD15KP8.5CAE3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MXLPLAD15KP8.5CAE3 specifikacijos
Dalies numeris MXLPLAD15KP8.5CAE3 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 8.5V 14.4V PLAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1963 pcs Duomenų lapas MXLPLAD15KP8.5CAE3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 8.5V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 14.4V
Įtampa - suskirstymas (min) 9.44V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas PLAD Serija Military, MIL-PRF-19500
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 15000W (15kW)
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Nonstandard SMD
Kiti vardai 1086-10902
1086-10902-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 1041A (1.041kA)