MXLPLAD15KP11A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MXLPLAD15KP11A
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 11V 18.2V PLAD
Duomenų lapai: MXLPLAD15KP11A.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
MXLPLAD15KP11A specifikacijos
Dalies numeris MXLPLAD15KP11A Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 11V 18.2V PLAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2196 pcs Duomenų lapas MXLPLAD15KP11A.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 11V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 18.2V
Įtampa - suskirstymas (min) 12.2V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas PLAD
Serija Military, MIL-PRF-19500 Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 15000W (15kW) Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Nonstandard SMD Kiti vardai 1086-10747
1086-10747-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 822A Talpa @ dažnumas -