MXL5KP8.5CAE3
MicrosemiMicrosemi
MXL5KP8.5CAE3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MXL5KP8.5CAE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 8.5V 14.4V CASE 5A
Duomenų lapai: MXL5KP8.5CAE3.pdf
  • Pranešimas
MXL5KP8.5CAE3 specifikacijos
Dalies numeris MXL5KP8.5CAE3 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 8.5V 14.4V CASE 5A "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4339 pcs Duomenų lapas MXL5KP8.5CAE3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 8.5V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 14.4V
Įtampa - suskirstymas (min) 9.44V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas Case 5A (DO-204AR) Serija Military, MIL-PRF-19500
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 5000W (5kW)
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė DO-204AR, Axial
Kiti vardai 1086-10050
1086-10050-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 347A
Talpa @ dažnumas - Dvikrypčiai kanalai 1
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MXL5KP85CA
MXL5KP85CA
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 85V 137V CASE 5A