MXL15KP51CAE3
MicrosemiMicrosemi
MXL15KP51CAE3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MXL15KP51CAE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 51V 82.8V CASE 5A
Duomenų lapai: MXL15KP51CAE3.pdf
  • Pranešimas
MXL15KP51CAE3 specifikacijos
Dalies numeris MXL15KP51CAE3 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 51V 82.8V CASE 5A "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2043 pcs Duomenų lapas MXL15KP51CAE3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 51V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 82.8V
Įtampa - suskirstymas (min) 56.7V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas Case 5A (DO-204AR) Serija Military, MIL-PRF-19500
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 15000W (15kW)
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė DO-204AR, Axial
Kiti vardai 1086-9862
1086-9862-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 181A