MXL1.5KE22CA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MXL1.5KE22CA
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 18.8V 30.6V CASE-1
Duomenų lapai: MXL1.5KE22CA.pdf
  • Pranešimas
MXL1.5KE22CA specifikacijos
Dalies numeris MXL1.5KE22CA Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 18.8V 30.6V CASE-1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 8925 pcs Duomenų lapas MXL1.5KE22CA.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 18.8V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 30.6V
Įtampa - suskirstymas (min) 20.9V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas CASE-1 Serija Military, MIL-PRF-19500
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 1500W (1.5kW)
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė DO-201AA, DO-27, Axial
Kiti vardai 1086-9669
1086-9669-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 49A
Talpa @ dažnumas - Dvikrypčiai kanalai 1
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MXL1.5KE22AE3
MXL1.5KE22AE3
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 18.8V 30.6V CASE-1
Sandelyje: 7732 pcs
parsisiųsti: MXL1.5KE22AE3.pdf
RFQ
MXL1.5KE24AE3
MXL1.5KE24AE3
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 20.5V 33.2V CASE-1
Sandelyje: 7900 pcs
parsisiųsti: MXL1.5KE24AE3.pdf
RFQ
MXL1.5KE22CAE3
MXL1.5KE22CAE3